Nuoma 2 kambarių butas Šilainiai

2 kambarių butas Šilainiai

Išnuomota per   3d. Nuo 2018.08.21 iki 2018.08.23

Padaryta nuolaida nuo pradinės kainos – 0%

Rasti nuomininkai atitiko visus Nuomotojų keliamus reikalavimus

APRAŠYMAS

Jokio agentūros mokesčio!

Pilnai įrengtas, su visais baldais ir buitine technika, jau atlaisvintas ir paruoštas naujiems nuomininkams.

PRIVALUMAI:

• Įstiklintas balkonas;
• Gyvatukas elektrinis tad nereikia mokėti jokio gyvatuko mokesčio;
• Visada rasite vietos savo automobiliui;
• Tvarkingas, su visais reikiamais baldais ir buitine technika;
• Galima kraustytis nors ir šiandieną;
• Į viešojo transporto stotelę nueisite per pora min;
• Puiki vieta jaunam žmogui;
• Saugi aplinka;
• Tvarkinga laiptinė;
• Sandėliukas rūsyje.

BUTAS:

Atsikraustant nuomininkams niekuo papildomai rūpintis nereikės, pilnai paruoštas ir laukia naujų gyventojų, taigi Jums užteks pasiimti tik savo asmeninius daiktus. Buto langai į rytų ir vakarų pusę tad saulėtą dieną butas visada pilnas šviesos. Du izoliuoti nepereinami kambariai, geras išplanavimas. Jums taip pat priklausys sandėliukas rūsyje

NAMAS: 

Penkių aukštų blokinis namas, o laiptinėje tik 11 – lika butų, taigi laiptinėje visada palaikoma puiki tvarka, o gyventi čia ramu. Kaimynai daugiausiai vidutinio ir vyresnio amžiaus gerbiantys vienas kitą, todėl grįžti namo ir vėlyvą vakarą saugu. Laiptinė rakinama kodine durų spyna tad pašaliniai asmenys čia nesilanko.

VIETA:

Puiki vieta jaunam žmogui, kadangi visai netoliese, pėsčiomis galėsite pasiekti visko ko gali prireikti. Jei ir nevairuojate automobilio nereikės nieko atsisakyti, per kelias min. pasieksite stadioną, sporto klubą, baseiną, treniruoklių salę tad jei sportas jūsų gyvenimo dalis čia rasite kaip užimti laisvalaikį. Į parduotuvę nueisite per porą minučių, taip pat greitai pasieksite ir viešojo transporto stotelę. Jei visgi automobilį vairuojate, kieme visada rasite jam vietos.

NUOMOS SĄLYGOS:

Ieškome ilgalaikių nuomininkų taigi pasirašysime 12 mėn. nuomos sutartį kuri bus oficialiai užregistruota tad jei yra būtinybė prisiregistruoti gyvenamąją vietą – turėsite galimybę. Prieš atsikraustant pasirašysime sutartį ir bus imamas 270 eur. nuomos mokestis už einamąjį mėn. ir 270 eur. Depozitas kuris bus grąžintas sutarčiai pasibaigus, VISKAS daugiau JOKIŲ papildomų apžiūrų, agentūrų, administracinių ir t.t. mokesčiu atsikraustant jums mokėti NEREIKĖS.  

Palaikom ryšį

📞 +370 623 47 279

✉️ info@mozy.lt

📍 Vilniaus g. 34, Kaunas

Užduokite klausimą