3 kambarių kotedžas

3 miegamųjų kotedžas

Pardavimo trukmė – 14d. Nuo 2018.07.06 iki 2018.07.20

Padaryta nuolaida nuo pradinės kainos – 1,8% (1 985 eur.)

APRAŠYMAS

Įrengtas, su visais baldais, paruoštas naujiems gyventojams 3 miegamųjų kotedžas.

PRIVALUMAI:

• Garantuota ramybė namuose;
• Puiki aplinka augti vaikams;
• Jaunatviška kaimynystė ir šiuolaikiškas kvartalas;
• Taupantis jūsų pinigus ;
• Visada jums komfortiška temperatūra namuose;
• Erdvė ir šviesa kurianti namų jaukumą;
• Saugi aplinka;
• Privatumas grilinant nuosavame kiemelyje ;
• Jaukumą namuose kurstantis, kokybiškas židinys ;
• Vaikų žaidimo aikštelė – visos grindys.
• Namų šeimininkei – daugiau laiko sau.
• Ramybė net išvykus atostogauti į kitą pasaulio kampelį;
• Vaiką į darželį nuvesite per kelias minutes, o pradinukai džiaugsis visiškai naujais mokyklos kabinetais ;
• Namuose sveikas, šviežias oras.
• Net pačiam maisto gamybos įkarštyje pastebėjus, kad trūksta ingredientų, net nereiks išjungti verdančių puodų;
• Jūsų automobiliams dvi vietos, automatiniais vartais, užtvertame kieme.

INTERJERAS: Tiek dizainas ir išplanavimas, tiek vieta skirti jaunatviškai, aktyviai šeimai. Svetainė kiaurą dieną užpildyta saulės šviesos, kadangi langai į pietų pusę. O žiemą čia su visa šeima įsitaisysite prie raminančiai veikiančio židinio, kuris ne tik kurstys namų jaukumą, bet ir sušildys. Židinio šiluma, ortakiais, išvedžiota į visus kambarius, o degimui reikalingas oras paimamas tik iš lauko taigi namuose išliks tyras, gaivus oras. Vaikai savo žaidimų aikštelės ribas galės išsiplėsti per visą, didžiulį svetainės grindų plotą, jiems tai itin patiks nes visų kambarių grindys šildomos. Sulaukus netikėtų svečių nereikės jų palikti vienų, kadangi virtuvė sujungta su valgomojo / svetainės zona, gaminant užkandžius galėsite tęsti pasišnekučiavimą. Šeimininkė džiaugsis ir tuo, kad švarą namuose palaikyti čia itin paprastą. Visuose kambariuose išklotos tvirtos, kokybiškos ir labai lengvai valomos laminuotos grindys, o sienos dažytos drėgmei atspariais dažais. Indaplovė už jus pasirūpins, dažnai, pačiu nemėgstamiausiu darbu o savo laiką galėsit leisti visą dieną saulės lepinamoje terasoje. Kotedžas parduodamas su visais jame esančiais baldais ir buitine technika ir bus visiškai paruoštas naujiems šeimininkams, jums beliks pasirūpinti rankšluosčiais ir dantų šepetukais. 

NAMAS: Kotedžas buvo pirktas vos tik jam pradėjus statyti, taigi visi statybos darbai buvo kruopščiai prižiūrimi ir atlikti kokybiškai. Negano to, kad statytojas ir taip patikimas ir didelis naujos statybos vystytojas, šeimininkai užsimojo dar pagerinti projektą ir pareikalavo papildomai apšildyti grindis ir lubas. Toks sprendimas jau atsipirko, kadangi išlaidos šildymui labai mažos, žiemą namuose šilta, jauku, o vasarą apšiltinimo sluoksnis neleidžia įkaisti, taigi visada grįžus namo bus maloni temperatūra. Tai reguliuoti padės ir įmontuotas modernus dujinis katilas su termostatu kuriame nusistatysit savo norimą temperatūrą. Jeigu mėgstate išvykas ar atostogas tai ramybę jums garantuos aukštos klasės signalizacija, kuri yra priduota apsaugos tarnybai. Parvažiavę automobiliu, vartus atsidarysit mobiliuoju telefonu, o jums priklauso dvi vietos trinkelėmis išklotame kieme.

VIETA: Jeigu norite gyventi moderniame kvartale kur visos gatvės jau išasfaltuotos, aplink nauji namai ir žema aukščiai kotedžai, įrengtas gatvės apšvietimas, o kaimynai jauni ir draugiški – ŠI VIETA KAIP TIK JUMS. Jūsų vaikas gyvendamas čia tikrai ras draugų, nes aplink gyvena daug jaunų šeimų. Vaikų darželis visai netoliese, o pradinukams čia statoma visiškai nauja mokykla. Paaugus ir pradėjus lankyti būrelius jie greit nukeliaus kur tik sugalvoję nes vos tik už kiemo vartų įrengta autobusų stotelė. Net ir labiausiai užimtiems ir išsiblaškiusiems, bet maisto gamybą mylintiems žmonės čia labai patogu, nes prekybos centras už poros minučių pėsčiomis, taigi net pirkinių sąraše praleistas punktas nebeatrodys tokia baisi klaida. 

Palaikom ryšį

📞 +370 623 47 279

✉️ info@mozy.lt

📍 Vilniaus g. 34, Kaunas

Užduokite klausimą