30 kv.m. butas Senamiestyje

30 kv.m. butas Senamiestyje

Pardavimo trukmė – 19d. Nuo 2018.07.30 iki 2018.08.17

Padaryta nuolaida nuo pradinės kainos – 0,8% (395 eur.)

APRAŠYMAS

Kompaktiškas dviejų kambarių butas, pačioje miesto širdyje.

PRIVALUMAI:

• Taupysit savo laiką;
• Saugi, pelninga investicija;
• Pagrindinėje Kauno širdies gatvėje;
• Pašėlusiam, jaunatviškam ritmui;
• Renginiai, kultūra, menas, muzika, nuostabiausia miesto architektūra taps Jūsų kasdienybė;
• Sumanus, itin kompaktiškas išplanavimas taupys jūsų pinigus;
• Garantuota ramybė namuose;
• Gaivus oras ir maloni erdvė;
• Automobilį statysite iškarto po langais;
• Turtas paliktas namie bus itin saugus;

Jei esate tas kuris mėgstą įsisukti į veiksmo sūkurį, grožėtis menu arba kultūriniais renginiais, bet tuo pačiu namai Jums tvirtovė kur grįžus norisi pailsėti visiškoje ramybėje – šis pasiūlymas kaip tik Jums.

BUTAS:
Labai sumaniai išplanuotas, išnaudojamas kiekvienas kampelis, taigi sutelpa į mažą kvadratūrą ir taip taupo Jūsų pinigus šildymo sezono metu. Aukštos buto lubos suteikia dar daugiau cirkuliuojamo oro todėl laikosi gaivesnis oras ir be to, jaučiama kur kas didesnė ir malonesnė erdvė. Per langus matysite kiemo viduryje įrengtą žaliąją salą kur auga medžiai ir puoselėjamas darželis. Nei viena buto siena nesiriboja su kaimynais taigi bute visiška ramybė, jausitės lyg nuosavame name.

NAMAS: 
Raudonų plytų namas, labai storomis sienomis kurios izoliuoja šilumą ir garantuoja ilgaamžiškumą. Name yra tik viena laiptinė, trys aukštai ir kiekviename jų tik po 2 butus. Viso yra tik 6 butai iš kurių dviejuose net negyvenama, taigi laiptinė visada išlieka tvarkinga, ja naudojasi vos keli žmonės, todėl nors ir pirmame aukšte – iš laiptinės negirdėsit jokio triukšmo. Laukinės durys kodinės ir papildomai rakinamos raktu, taigi nelauktiems svečiams čia patekti neįmanoma.

VIETA:
Butas ir visi jo langai yra vidiniame kiemelyje taigi jis visiškai izoliuotas nuo bet kokio miesto šurmulio todėl bute garantuota visiška ramybė. Vos išėję per rakinamus kiemo vartus papulsite į nuolat gyvą, turistų šypsenų kupiną, Senamiesčio pagrindinę gatvę, kur pastoviai kunkuliuoja veiksmas ir renginys veją renginį. Kieme, po buto langais, visada rasite vietos savo automobiliui, jeigu nuspręsit, kad gyvenant tokioje vietoje jo apskritai nereikia – į autobusų stotelę teks žygiuoti vos 50 metrų. Mėgsti dviratį, bėgimo batelius, ar šiaip ilgus pasivaikščiojamus? Praėję požeminę perėją, kuri yra už 300 metrų – Jūsų lauks palei Nemuną besidriekiantis pėsčiųjų / dviratininkų takas, kurio galit pasiekti nuostabų, dabar renovuojamą “Santakos” parką, kur kertasi Nemunas ir Neris ir stovi Kauno pilis.

INVESTUOTOJAMS:
Seniai visiems aišku, kad didžiųjų miestų širdys niekada neišsiplės ir objektai Senamiestyje sparčiausiai generuoja investicinę grąža dėl kylančios paklausos būtent šioje vietoje. O atsižvelgiant į tai, kad Kaunas sparčiai progresuoja tikėtis ženklaus kainos prieaugio per ateinančius kelis ar keliolika metų, net ir didžiausiam skeptikui atrodo gan aišku. Objekto realizavimas ypač paprastas nes jis atitinka didžiulę pirkėjų rinkos dalį. Bet investicijos grąžą generuos ne tik kainos prieaugis, bet ir surenkami, dideli nuompinigiai. Tiek buto išplanavimas, tiek lokacija geidžiama pačio mokiausio ir didžiausio nuomininkų rato.

Palaikom ryšį

📞 +370 623 47 279

✉️ info@mozy.lt

📍 Vilniaus g. 34, Kaunas

Užduokite klausimą