2 kambarių butas Dainavoje

2 kambarių butas Dainavoje

Pardavimo trukmė – 14d. Nuo 2018.02.09 iki 2018.02.22

Padaryta nuolaida nuo pradinės kainos – 0%

Prieš pradedant pardavinėti šį objektą MOZY.LT, jį nesėkmingai pardavinėjo kitas brokeris ir pats turto savininkas vienu metu. Nesėkmingai buvo bandoma parduoti daugiau nei 5 mėnesius su net ~3% ( -1100 eur.) mažesne kaina. Laimei mozy.lt brokeris susisiekęs su turto savininku, įtikino jį, kad gali būti naudingas ir jam. Nustatęs rinkos kainą (kuri buvo daugiau kaip 1000 eur. didesnė nei pats savininkas buvo įrašęs skelbime) ir pirkėją surado per dvi savaites. Taip mozy.lt sėkmės istorijų būrį papildė ir šis klientas.

 

APRAŠYMAS

Privalumai:
– Garantuota ramybė namuose;
– Aktyvus poilsis;
– Balansuojantis tarp miesto ritmo ir gamtos atgaivos;
– Tobula mėgstantiems sportą;
– Perspektyvus kvartalas:
– Balkonas;
– Atliktas kapitalinis remontas, keisti vamzdžiai, elektros instaliacija;
– Itin šviesus ir jaukus;
– Jaunatviški, draugiški kaimynai;
– Butas taupantis pinigus;
– Šalia prekybos centrai, darželiai, mokyklos.

VIETA : Nuostabi vieta siekiantiems balanso tarp miesto ritmo ir poilsio gryname ore. Paprastas ir greitas susisiekimas su miesto centru ir Dainavos pramonine dalimi, o iš savo namų vos per kelias minutes, pėsčiomis pasieksite „Panemunės šilą“ kuriame galėsite džiaugtis ilgais pasivaikščiojimas miško ramybės apsuptyje, įvairiu sportu atviruose aikštelėse, o vasarą – taip pat ir maudynėmis. Laisvadieniais galėsit pamiršti automobilį, nes šalia esančiuose prekybos centruose rasite bene visko ko gali prireikti. 
Vienas perspektyviausiu Kauno kvartalų ne tik dėl puikaus susisiekimo ar šalimais esančios gamtos, bet ir spartaus kvartalo modernizavimo. Vietiniai gyventojai, džiaugiasi renovuojamais namais ir atsikraustančiais, vis jaunesniais kaimynais. 

BUTAS: Jei grįžę namo norite poilsio ramybėje – šis butas puikiai jums tiks, kadangi jis viršutiniame aukšte ir „virš galvos“ niekas netriukšmaus, už lango vidinis kiemas, o namas toliau nuo judrių gatvių. Žiemą butas labai šiltas ir jaukus, o net ir karščiausiomis vasaros dienomis saulė neįkaitins nes langai orientuoti šiaurės vakarų kryptimi. Po bute atlikto kapitalinio remonto sienos išdažytos šviesiomis spalvomis, o buto langų niekas neužstoja, tad gyventi čia jauku ir itin šviesu. Gero išplanavimo dėka kambariai labai erdvūs, o panorus padidinti virtuvės erdvę – būtų paprasta ją prijungti prie svetainės.

NAMAS: Administruojamas butų savininkų bendrijos, todėl greitai sprendžiamos iškilusios problemos. Dauguma namo gyventojų jaunesnio amžiaus, draugiški ir gerbiantys vienas kitą todėl namo aplinka ir laiptinė itin tvarkingi ir nuolat puikiai prižiūrimi. Mažas šildymo kainas lemia renovuotas šilumos mazgas, dabar čia šiluma reguliuojama automatiškai pagal lauko temperatūrą.

Palaikom ryšį

📞 +370 623 47 279

✉️ info@mozy.lt

📍 Vilniaus g. 34, Kaunas

Užduokite klausimą