1 kambario butas Eiguliuose

1 Kambario butas Eiguliuose

Pardavimo trukmė – 42d. Nuo 2017.11.08 iki 2017.12.19

Parduota 2% (500 eur.) brangiau nei buvo nustatyta pradinė kaina.

Buvo pradėta pardavinėti mažesne kaina nei galiausiai parduota. Tai įvyko todėl, kad laikui bėgant dingo pagrindiniai buto konkurentai (panašūs pasiūlymai) ir nors ir nepavyko parduoti per pirmą mėnesį, kainą padidinome 1 000 eur. ir praėjus porai savaičių, atsirado pirkėjas kuriam padarėm 500 eur. nuolaidą nuo prašomos kainos ir sutarėme sandorį. Taip šio turto savininkas papildė laimingų mozy.lt istorijų sąrašą. 

APRAŠYMAS

Erdvus, ekonomiškas ir šiltas butas.
PRIVALUMAI:
• Taupantis pinigus;
• Šiltas ir labai jaukus;
• Norintiems ramybės namuose;
• Puikiai prižiūrima ne tik laiptinė, bet ir namo aplinka;
• Jokio galvos skausmo dėl automobilio parkavimo;
• Puiki vieta mėgstantiems bėgimą / dviratį / ilgus pasivaikščiojamus / gryną orą; 
• Nuostabi vieta taupantiems laiką ir norintiems pasiekti bet kurią Kauno dalį per kelias minutes;
• Erdvus ne tik kambarys, bet ir virtuvė;
• Puiki galimybė investuoti ir gauti Pasyvias pajamas.
• Butui priklauso sandėliukas rūsyje.

BUTAS: Kompaktiškas ir labai praktiškas, puikaus išplanavimo dėka išnaudojantis visą erdvę, todėl daug vietos ne tik kambaryje, bet ir mėgstančiam „suktis“ virtuvėje. O šildymo sezono metu, mažos bendros kvadratūros dėka, sąskaitos džiugins. Jei ramybė namuose Jums svarbi, šis butas kaip tik Jums, kadangi namas toli nuo gatvės, o kaimynai gerbiantys vienas kitą ir labai tvarkingi.

NAMAS: Penkiaaukštis blokinis turintis didelę automobilių stovėjimo aikštelę, taigi nors ir vėlyvą vakarą grįžus namo, būsite garantuoti, kad rasite vietos savo automobiliui, o rytais nebereikės keltis anksčiau vien tam kad patikrinti ar Jūsų automobilis neužstatytas. Kadangi namo gyventojai draugiški ir tvarkingi, gyventi čia ne tik ramu, bet visada laiptinė ir namo aplinka labai tvarkingi. O dar daugiau saugumo jausmo ir tvarkos laiptinėje suteikia kodinės laiptinės durys. 

VIETA: Tobula vieta žmogui siekiančiam mobilumo ir tausojančiam savo laiką. Susisiekimo atžvilgiu čia labai patogu ne tik vairuojantiems nuosavą automobilį, bet ir pasirinkusiems viešąjį transportą. Iš namų į prekybos centrus nueisite vos per porą minučių. O mėgstantys sportuoti garantuotai džiaugsis „Kleboniškio parku“ , tai didžiulis miškas su dviračių / pėsčiųjų takais į kurį vedantis pėsčiųjų tiltas vos už poros šimtų metrų nuo Jūsų naujų namų.

INVESTUOTOJAMS: Šio buto lokacija labai patraukli medicinos studentams, labai patogus susisiekimas su LSMU fakultetais ir Kauno klinikomis. Be to butas atitinka jauno žmogaus poreikius. Taigi jei norite investuoti į NT nuomai tai puiki galimybė, kadangi nuomininkų ieškoti ilgai tikrai nereikės, o medicinos studentai mokosi daugiau metų ir dažniausiai būna atsakingesni ir tvarkingesni nuomininkai. 

Palaikom ryšį

📞 +370 623 47 279

✉️ info@mozy.lt

📍 Vilniaus g. 34, Kaunas

Užduokite klausimą