Mes Jums nesiūlome savo paslaugų, mes nenorime, kad Jūs mus pasamdytumėte ar įdarbintumėte. Mes siūlome abiem pusėms naudingą bendradarbiavimą. 

Jūs norite parduoti savo nekilnojamąjį turtą? Mes galime jį parduoti daug greičiau, efektyviau ir pelningiau nei tai pavyktų padaryti mėgėjams. 

Siūlome Jums:

Savo LAIKĄ leiskit mylimai veiklai, o mes tuo tarpu pasirūpinsime visais su NT pardavimu susijusiais klausimais. Jums reikės tik atvykti pas notarą, pasiimti pinigus už parduodama turtą ir pasirašyti sandorio dokumentus, VISKAS! 

Jauskitės SAUGUS parduodant brangiausią prekę savo gyvenime. Nors ir parduodant tokios vertės turtą gali iškilti įvairiausių grėsmių: 

  • Neįvykęs sandoris;
  • Prarasti pinigai;
  • Netvarkingi dokumentai;
  • Baudos už sutarties sulaužymą;
  • Kivirčai su pirkėjais; 
  • Apgavystės
  • Ir t.t.

Mūsų komanda iš anksto užkirs joms kelią ir garantuos ramybę bei saugumą viso proceso metu.

Sugalvokit kur leisit PINIGUS. Jūs turit didelės vertės prekę, o mūsų profesionalūs pardavėjai tą vertę dar labiau pakels jūsų turtą padarydami išskirtiniu ir geidžiamu. To pasėkoje pirkėjui net nekils abejonė kodėl verta pirkti būtent Jūsų objektą ir už jį sumokėti daugiau.

Savo SVAJONĘ pasiekit greičiau. Jei ir Jūs jau žinote kur investuosite už turtą gautus pinigus ir svajojate, apie naujus namus ar nuosavą verslą – mūsų komandos dėka savo planus įgyvendinsite ženkliai greičiau.

Gražiausia tai, kad Jums net nereikia patikėti mumis. Nereikia įsipareigoti, o mes savo ruožtu, pažadus patvirtinsime parašu. Kadangi mes jums siūlome ne paslaugą, o bendradarbiavimą, visas išlaidas susijusias su objekto reklamavimu, skelbimais, tentais… padengsime mes. O atsiskaityti su mumis reikės tik tada kai nepriekaištingai atliksime savo darbus, pilnai užbaigsime sandorį ir būsite gavęs visą sumą už parduotą turtą.

Taigi susisiekite su mumis jau DABAR ir pradėkime bendradarbiavimą.

REIKIA PARDUOTI SKUBIAI?

Pardavimas per vieną dieną.

☟ Kaip atrodo bendradarbiavimas su mozy.lt ?☟

Palaikom ryšį

📞 +370 623 47 279

✉️ info@mozy.lt

📍 Vilniaus g. 34, Kaunas

Užduokite klausimą